DF3DZ-15P-2V(21) Hirose
  • Available: 865
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF3DZ-15P-2V(21) Hirose
    DF3DZ-15P-2V(21) Hirose
    DF3DZ-15P-2V(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF3DZ-15P-2V(21) is described as CONN HDR 15POS 2MM VERT TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE