DF3DZ-13P-2V(50) Hirose
  • More about DF3DZ-13P-2V(50) Hirose
    DF3DZ-13P-2V(50) Hirose
    DF3DZ-13P-2V(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF3DZ-13P-2V(50) is described as CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE