DF3A-13P-2DSA Hirose
  • Available: 595
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF3A-13P-2DSA Hirose
    DF3A-13P-2DSA Hirose
    DF3A-13P-2DSA is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF3A-13P-2DSA is described as CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A