DF3A-13P-2DS Hirose
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF3A-13P-2DS Hirose
    DF3A-13P-2DS Hirose
    DF3A-13P-2DS is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF3A-13P-2DS is described as CONN HEADER 13POS 2MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"