DF3A-12P-2DSA Hirose
  • Available: 7,629
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF3A-12P-2DSA Hirose
    DF3A-12P-2DSA Hirose
    DF3A-12P-2DSA is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF3A-12P-2DSA is described as CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE