DF3A-12P-2DS Hirose
  • Available: 7,003
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF3A-12P-2DS Hirose
    DF3A-12P-2DS Hirose
    DF3A-12P-2DS is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF3A-12P-2DS is described as CONN HEADER 12POS 2MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM