DF36A-40P-SHL Hirose
  • Available: 62,413
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF36A-40P-SHL Hirose
    DF36A-40P-SHL Hirose
    DF36A-40P-SHL is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Accessories category. DF36A-40P-SHL is described as CONN COVER FOR 40POS PLUG. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Accessories from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Accessories
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"