DF33C-6P-3.3DSA(24) Hirose
  • More about DF33C-6P-3.3DSA(24) Hirose
    DF33C-6P-3.3DSA(24) Hirose
    DF33C-6P-3.3DSA(24) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF33C-6P-3.3DSA(24) is described as CONN HDR 3.3MM PCB VERT 6POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"