DF33-10DS-3.3C Hirose
  • Available: 43
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF33-10DS-3.3C Hirose
    DF33-10DS-3.3C Hirose
    DF33-10DS-3.3C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF33-10DS-3.3C is described as CONN SOCKET HSG 10POS 3.3MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"