DF3-14S-2DSA(25) Hirose
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF3-14S-2DSA(25) Hirose
    DF3-14S-2DSA(25) Hirose
    DF3-14S-2DSA(25) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF3-14S-2DSA(25) is described as CONN RECEPT 14POS 2MM VERT TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X