DF3-13S-2DSA(20) Hirose
  • More about DF3-13S-2DSA(20) Hirose
    DF3-13S-2DSA(20) Hirose
    DF3-13S-2DSA(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF3-13S-2DSA(20) is described as CONN RECEPT 13POS 2MM VERT TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS