DF3-12S-2R28(05) Hirose
  • More about DF3-12S-2R28(05) Hirose
    DF3-12S-2R28(05) Hirose
    DF3-12S-2R28(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. DF3-12S-2R28(05) is described as CONN RECEPT HOUSING 12POS 2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F