DF3-12S-2DSA(50) Hirose
  • More about DF3-12S-2DSA(50) Hirose
    DF3-12S-2DSA(50) Hirose
    DF3-12S-2DSA(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF3-12S-2DSA(50) is described as CONN RECEPT 12POS 2MM VERT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"