DF3-10S-2DSA(25) Hirose
  • Available: 2,284
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF3-10S-2DSA(25) Hirose
    DF3-10S-2DSA(25) Hirose
    DF3-10S-2DSA(25) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF3-10S-2DSA(25) is described as CONN RECEPT 10POS 2MM VERT TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"