DF3-10EP-2C Hirose
  • Available: 22,626
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF3-10EP-2C Hirose
    DF3-10EP-2C Hirose
    DF3-10EP-2C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF3-10EP-2C is described as CONN PLUG HOUSING 10POS 2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM