DF22R-5S-7.92C(28) Hirose
  • Available: 1,198
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22R-5S-7.92C(28) Hirose
    DF22R-5S-7.92C(28) Hirose
    DF22R-5S-7.92C(28) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22R-5S-7.92C(28) is described as CONN SOCKET 5POS 7.92MM BLACK. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM