DF22R-4S-7.92C(28) Hirose
  • Available: 151,387
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22R-4S-7.92C(28) Hirose
    DF22R-4S-7.92C(28) Hirose
    DF22R-4S-7.92C(28) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22R-4S-7.92C(28) is described as CONN SOCKET 4POS 7.92MM BLACK. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT