DF22R-3P-7.92DS(05) Hirose
  • Available: 767
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22R-3P-7.92DS(05) Hirose
    DF22R-3P-7.92DS(05) Hirose
    DF22R-3P-7.92DS(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF22R-3P-7.92DS(05) is described as CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE