DF22R-2S-7.92C Hirose
  • More about DF22R-2S-7.92C Hirose
    DF22R-2S-7.92C Hirose
    DF22R-2S-7.92C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22R-2S-7.92C is described as CONN SOCKET 2POS 7.92MM BLACK. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS