DF22L-5S-7.92C(28) Hirose
  • Available: 10,671
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22L-5S-7.92C(28) Hirose
    DF22L-5S-7.92C(28) Hirose
    DF22L-5S-7.92C(28) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22L-5S-7.92C(28) is described as CONN SOCKET 5POS 7.92MM RED. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE