DF22L-2P-7.92DS(05) Hirose
  • Available: 526
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22L-2P-7.92DS(05) Hirose
    DF22L-2P-7.92DS(05) Hirose
    DF22L-2P-7.92DS(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF22L-2P-7.92DS(05) is described as CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE