DF22CR-3S-7.92C Hirose
  • Available: 3,483
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22CR-3S-7.92C Hirose
    DF22CR-3S-7.92C Hirose
    DF22CR-3S-7.92C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22CR-3S-7.92C is described as CONN SOCKET 3POS 7.92MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM