DF22BR-4DS-7.92C Hirose
  • Available: 269
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22BR-4DS-7.92C Hirose
    DF22BR-4DS-7.92C Hirose
    DF22BR-4DS-7.92C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22BR-4DS-7.92C is described as CONN SOCKET 4POS 7.92MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM