DF22BL-4DS-7.92C Hirose
  • Available: 784
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22BL-4DS-7.92C Hirose
    DF22BL-4DS-7.92C Hirose
    DF22BL-4DS-7.92C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22BL-4DS-7.92C is described as CONN SOCKET 4POS 7.92MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM