DF22B-2S-7.92C Hirose
  • Available: 19,477
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22B-2S-7.92C Hirose
    DF22B-2S-7.92C Hirose
    DF22B-2S-7.92C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22B-2S-7.92C is described as CONN SOCKET 2POS 7.92MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH