DF22A-4DEP-7.92C Hirose
  • Available: 1,165
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22A-4DEP-7.92C Hirose
    DF22A-4DEP-7.92C Hirose
    DF22A-4DEP-7.92C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22A-4DEP-7.92C is described as CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM