DF22-5S-7.92C(28) Hirose
  • Available: 1,332
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22-5S-7.92C(28) Hirose
    DF22-5S-7.92C(28) Hirose
    DF22-5S-7.92C(28) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22-5S-7.92C(28) is described as CONN SOCKET 5POS 7.92MM WHITE. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE