DF22-4DEP-7.92C Hirose
  • Available: 2,696
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22-4DEP-7.92C Hirose
    DF22-4DEP-7.92C Hirose
    DF22-4DEP-7.92C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22-4DEP-7.92C is described as CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK