DF22-2S-7.92C(28) Hirose
  • Available: 1,479,418
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22-2S-7.92C(28) Hirose
    DF22-2S-7.92C(28) Hirose
    DF22-2S-7.92C(28) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22-2S-7.92C(28) is described as CONN SOCKET 2POS 7.92MM WHITE. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE