DF20G-40DP-1V(59) Hirose
  • More about DF20G-40DP-1V(59) Hirose
    DF20G-40DP-1V(59) Hirose
    DF20G-40DP-1V(59) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF20G-40DP-1V(59) is described as CONN HEADER 40POS DUAL SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A