DF1EG-5P-2.5DSA(35) Hirose
  • More about DF1EG-5P-2.5DSA(35) Hirose
    DF1EG-5P-2.5DSA(35) Hirose
    DF1EG-5P-2.5DSA(35) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1EG-5P-2.5DSA(35) is described as CONN HEADER 5POS 2.5MM STR TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A