DF1EC-9P-2.5DSA(35) Hirose
  • More about DF1EC-9P-2.5DSA(35) Hirose
    DF1EC-9P-2.5DSA(35) Hirose
    DF1EC-9P-2.5DSA(35) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1EC-9P-2.5DSA(35) is described as CONN HEADER 9POS 2.5MM STR TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS