DF1EC-9P-2.5DSA(05) Hirose
  • Available: 2,908
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1EC-9P-2.5DSA(05) Hirose
    DF1EC-9P-2.5DSA(05) Hirose
    DF1EC-9P-2.5DSA(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1EC-9P-2.5DSA(05) is described as CONN HEADER 9POS 2.5MM STR TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V