DF1EA-9EP-2.5C Hirose
  • Available: 784
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1EA-9EP-2.5C Hirose
    DF1EA-9EP-2.5C Hirose
    DF1EA-9EP-2.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1EA-9EP-2.5C is described as CONN PLUG HOUSING 9POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN