DF1EA-4EP-2.5C Hirose
  • Available: 501
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1EA-4EP-2.5C Hirose
    DF1EA-4EP-2.5C Hirose
    DF1EA-4EP-2.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1EA-4EP-2.5C is described as CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE