DF1E-9S-2.5C Hirose
  • Available: 15,783
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1E-9S-2.5C Hirose
    DF1E-9S-2.5C Hirose
    DF1E-9S-2.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1E-9S-2.5C is described as CONN RECEPT HOUSING 9POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM