DF1E-2S-2.5C Hirose
  • Available: 82,657
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1E-2S-2.5C Hirose
    DF1E-2S-2.5C Hirose
    DF1E-2S-2.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1E-2S-2.5C is described as CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS