DF1E-2P-2.5DS(36) Hirose
  • More about DF1E-2P-2.5DS(36) Hirose
    DF1E-2P-2.5DS(36) Hirose
    DF1E-2P-2.5DS(36) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1E-2P-2.5DS(36) is described as CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS