DF1E-14S-2.5C Hirose
  • Available: 3,284
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1E-14S-2.5C Hirose
    DF1E-14S-2.5C Hirose
    DF1E-14S-2.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1E-14S-2.5C is described as CONN RECEPT HOUSING 14POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH