DF1E-13P-2.5DS(35) Hirose
  • More about DF1E-13P-2.5DS(35) Hirose
    DF1E-13P-2.5DS(35) Hirose
    DF1E-13P-2.5DS(35) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1E-13P-2.5DS(35) is described as CONN HEADER 13POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"