DF1E-13P-2.5DS(05) Hirose
  • Available: 291
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1E-13P-2.5DS(05) Hirose
    DF1E-13P-2.5DS(05) Hirose
    DF1E-13P-2.5DS(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1E-13P-2.5DS(05) is described as CONN HEADER 13POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY