DF1BZ-8P-2.5DS Hirose
  • Available: 2,344
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BZ-8P-2.5DS Hirose
    DF1BZ-8P-2.5DS Hirose
    DF1BZ-8P-2.5DS is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1BZ-8P-2.5DS is described as CONN HEADER 8POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG