DF1BZ-40DP-2.5DSA Hirose
  • Available: 6,098
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BZ-40DP-2.5DSA Hirose
    DF1BZ-40DP-2.5DSA Hirose
    DF1BZ-40DP-2.5DSA is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1BZ-40DP-2.5DSA is described as CONN HEADER 40POS 2.5MM STR TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL