DF1BZ-3P-2.5DS Hirose
  • Available: 5,344
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BZ-3P-2.5DS Hirose
    DF1BZ-3P-2.5DS Hirose
    DF1BZ-3P-2.5DS is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1BZ-3P-2.5DS is described as CONN HEADER 3POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE