DF1BZ-20DP-2.5DSA Hirose
  • Available: 215,908
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BZ-20DP-2.5DSA Hirose
    DF1BZ-20DP-2.5DSA Hirose
    DF1BZ-20DP-2.5DSA is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1BZ-20DP-2.5DSA is described as CONN HEADER 20POS 2.5MM STR TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK