DF1BZ-18DP-2.5DS Hirose
  • Available: 1,113
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BZ-18DP-2.5DS Hirose
    DF1BZ-18DP-2.5DS Hirose
    DF1BZ-18DP-2.5DS is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1BZ-18DP-2.5DS is described as CONN HEADER 18POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE