DF1BZ-16DP-2.5DS Hirose
  • Available: 1,157
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BZ-16DP-2.5DS Hirose
    DF1BZ-16DP-2.5DS Hirose
    DF1BZ-16DP-2.5DS is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1BZ-16DP-2.5DS is described as CONN HEADER 16POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V