DF1BZ-12DP-2.5DS Hirose
  • Available: 6,974
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BZ-12DP-2.5DS Hirose
    DF1BZ-12DP-2.5DS Hirose
    DF1BZ-12DP-2.5DS is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1BZ-12DP-2.5DS is described as CONN HEADER 12POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"