DF1BZ-10DP-2.5DS Hirose
  • Available: 1,633
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BZ-10DP-2.5DS Hirose
    DF1BZ-10DP-2.5DS Hirose
    DF1BZ-10DP-2.5DS is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1BZ-10DP-2.5DS is described as CONN HEADER 10POS 2.5MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"