DF1BA-6EP-2.5RC Hirose
  • Available: 24,868
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BA-6EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-6EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-6EP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1BA-6EP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 6POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N